Informace

Zdravé bydlení bez plísní na fasádě

V posledních letech se zvyšuje zájem o zdravý životní styl nás všech. Všichni toužíme být zdraví, zdravě bydlet, sportujeme , zdravě se stravujeme a myslíme především na sebe a naši rodinu. Proto je důležité myslet zejména na prostředí, kde trávíme nejvíce času – tj. domov a práce. Našim zájmem je vytvořit Vám zdravé a čisté prostředí tam, kde trávíte nejvíce času se svojí rodinou. Pokud Vás trápí řasy, nebo plísně na fasádě, dlažbě, nebo jiném okolí domu – jsme schopni Váš problém vyřešit. A to s minimálními náklady na investici.

Největším zdravotním rizikem výskytu řas a plísní je to, že jsme pořád obklopeni nežádoucími mikroorganismy, které mají negativní vliv na zdraví a jsou součástí našeho života. Při výskytu řas a plísní na fasádě, nebo v okolí našeho domu všechny tyto mikroorganismy dýcháme, protože se neustále šíří na částicích prachu ve vzduchu. Mají vliv zejména na vznik alergií, problémy s dýcháním, sníženou imunitu apod.

Proto myslete na své zdraví a zdravé prostředí zejména pro vaše děti.

Tvoříme zdravé prostředí pro všechny.

Potřebujete prodat Vaši nemovitost? 

Prodáváte nemovitost, ale má zašlou, nebo špinavou fasádu? Váš problém dokážeme snadno a levně vyřešit. Vyčištěním fasády, nebo okolí Vašeho domu tak zvýšíte jeho hodnotu a tím i šanci na jeho prodej. První dojem je vždy nejdůležitější!!! Proto myslete jako potencionální kupec Vašeho domu, vždy více upoutá dům s čistou fasádou, než takový, který má zašlou a škaredou fasádu.

Toužíte po reprezentativním vzhledu firmy?

Máte úspěšnou firmu a chcete vytvořit dobrý dojem na Vaše zákazníky a obchodní partnery? Dokážeme vyčistit jakýkoliv povrch, fasádu, dlažbu, střechu, odstranit grafitti a to na jakémkoliv objektu. V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte.

Jak probíhá odstranění graffiti, mechu či plísní z fasády?

Pokud máte zájem o vyčištění fasády, dlažby apod. - tak se na nás můžete kdykoliv obrátit.
Přijedeme za Vámi, posoudíme stav znečištění, zdarma provedeme ukázku čištění a navrhneme nejlepší postup.
Nezávazně Vám zpracujeme cenovou nabídku a domluvíme se na dalším postupu.

Myslete především na své zdraví a vzhled Vašeho domu. Dejte Vaší fasádě novou tvář - za pár let již budete muset investovat daleko větší částku do obnovy Vaší fasády.

Technologie čištění fasád

Používáme jen ty nejkvalitnější a nejlepší technologie na trhu. Neustále sledujeme novinky v našem oboru a jsme neustále proškolováni. Navíc spolupracujeme s dodavateli, kteří sledují trendy trhu, sami navrhují a vymýšlejí nové technologie, postupy a materiály s ohledem na Vaše zdraví a ochranu životního prostředí. Rádi Vám navrhneme jen to nejlepší řešení. Našim cílem je vytvořit zdravé a čisté prostředí pro každého zákazníka.

Co vše lze vyčistit?

Dokážeme odstranit špínu, prach, saze, řasy, plísně, mech, grafitti z fasády, střechy. Dále čistíme výškové budovy, dlažby, chodníky, pomníky, přírodní materiál apod.